Wdrożenie Systemów SAP

Quercus od początku swojego istnienia jest partnerem firmy SAP – największego na świecie producenta oprogramowania do zarządzania przedsiębiorstwem. Podstawowym obszarem naszej działalności jest wdrażanie systemów SAP zgodnie z preferowaną przez SAP metodyką ASAP. Ponadto, specjalizujemy się również we wdrażaniu i dostarczaniu następujących usług:

Wdrożenia

Doradztwo

Wsparcie

Chcąc zapewnić naszym partnerom kompleksową obsługę, wspomagamy również proces przygotowania do wdrożenia. Pomagamy w opracowaniu koncepcji biznesowej oraz organizacji projektu. Po zakończeniu wdrożenia świadczymy usługi rozwoju i utrzymania systemu.

O firmie SAP

Firma SAP jest największym na świecie dostawcą informatycznych systemów wspomagających zarządzanie. Firma SAP ma na całym świecie ponad 82 000 Klientów i zatrudnia blisko 50 000 osób. Systemy SAP pomagają firmom z całego świata zarządzać działalnością operacyjną, optymalizować współpracę z partnerami i dostawcami oraz wspierać kontakty z Klientami. Wdrożenie systemu SAP pozwala usprawnić najważniejsze procesy biznesowe w organizacji, ograniczyć koszty i efektywne zarządzać posiadanymi zasobami. Na podstawie ponad 35 lat doświadczenia we współpracy z firmami różnych dziedzin gospodarki, firma SAP stworzyła wiele rozwiązań branżowych, które uwzględniają specyficzne potrzeby np. firm transportowych, uczelni wyższych czy instytucji sektora publicznego.

SAP ERP

SAP ERP to rozwiązanie klasy ERP oferowane przez firmę SAP (następca SAP R/3), które w ramach podstawowej funkcjonalności zawiera komplet rozwiązań informatycznych do zarządzania przedsiębiorstwem. W skład SAP ERP wchodzi system transakcyjny odpowiedzialny za przeprowadzanie operacji, a także narzędzia programistyczne i integracyjne (wsparcie dla ABAP i JAVA), portal, aplikacje do obsługi urządzeń mobilnych, hurtownia danych. W warstwie technologicznej SAP ERP korzysta z platformy SAP NetWeaver.

Jak działamy

Audyt

Realizacja

Wdrożenie

Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie

Dostosowując się do najwyższych wymagań i standardów naszych Klientów