Co nowego w SAP Analytics Cloud?

W naszym poprzednim artykule o analityce hybrydowej mieli Państwo okazję poznać SAP Analytics Cloud (wcześniej SAP BusinessObjects Cloud), które jest kompleksowym rozwiązaniem, zaspokajającym potrzeby w obszarze wizualizacji, planowania i predykcji. Platforma jest oparta o technologię in-memory SAP HANA i zapewnia dostęp do wielu różnych źródeł danych zarówno online (w czasie rzeczywistym) jak i offline (import danych). Poza warstwą analityczną produkt dostarcza również funkcje związane z konfiguracją połączeń i dostępów oraz możliwość monitorowania systemu.

Producent informuje, że jest to narzędzie przyszłości i wciąż rozwija oprogramowanie, dodając nowe funkcjonalności. Aktualizacje są publikowane w trybie cyklicznym – co około dwa tygodnie. Informacje o tym, co nowego zostało dodane można znaleźć pod ikoną znaku zapytania, znajdującą się w prawym górnym rogu strony głównej aplikacji.

Ponadto jeśli system zostanie zaktualizowany, komunikat taki zostanie wyświetlony zaraz po zalogowaniu się przez użytkownika.

Przejście do SPRAWDŹ NOWE FUNKCJONALNOŚCI powoduje wyświetlenie Centrum pomocy, gdzie można znaleźć opis dodanych funkcji.

Informacje o aktualizacjach SAP Analytics Cloud mogą Państwo znaleźć w naszym nowym cyklu artykułów, wydawanych w języku polskim. Zapraszamy do śledzenia naszej strony www: https://quercus.pl w zakładce Aktualności oraz fb: https://www.facebook.com/FirmaQuercus, gdzie publikowane będę najnowsze funkcje rozwiązania.

Zachęcamy również do zapisania się do naszego newslettera, aby otrzymywać powiadomienia o nowościach SAC i nie tylko: https://quercus.pl/#/pl/newsletter.html.

Jako dodatkowe źródła wiedzy o SAP Analytics Cloud polecamy:

Zapisz się do
naszego newslettera

Nie przegap nowych aktualizacji