Zadania:
Programowanie w języku JAVA (JSF, Liferay Framework)
Bezpośrednia współpraca z klientami na wszystkich etapach implementacji projektów
Tworzenie dokumentacji technicznej
Praca w grupach projektowych

Wymagania:
Praktyczna umiejętność programowania w języku JAVA
Chęć poznawania nowych technologii i ciągłego rozwijania swoich umiejętności
Wysoki poziom kompetencji interpersonalnych i komunikacyjnych
Znajomość języka angielskiego (w stopniu pozwalającym zrozumienie dokumentacji technicznej)
Wykształcenie wyższe o profilu informatycznym lub technicznym (również studenci)

Mile widziane:
Znajomość J2EE (JSF, JBoss Seam , Liferay Framework)
Administrowanie serwerami JBoss, Tomcat
Doświadczenie w pracy z Windows Server, Active Directory
Doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:
Udział w innowacyjnych projektach dla najważniejszych firm w Polsce i za granicą
Dostęp do nowoczesnych technologii, narzędzi i metod pracy
Dobrą atmosferę pracy w szybko rozwijającej się firmie
Oferujemy szerokie możliwości rozwoju i awansu
Opiekę medyczną
Pakiet sportowy
Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne z egzaminami certyfikującymi

Osoby zainteresowane pracą na tym stanowisku prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na: praca@quercus.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".